Funkcjonalny regał stojący KM6 Komi idealnie pasuje do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wykonany z solidnej płyty laminowanej, obrzeża wykończone okleiną ABS. Posiada 4 szerokie szuflady i 2 otwarte półki. Zabudowane boki i tylna ścianka. Produkt starannie wykonywany, pod indywidualne zamówienie klienta, z dbałością o szczegóły.
Wymiary (szer. x wys. x gł. w cm): 45 x 190 x 40
Dostępne kolory: JESION komi + wybrane elementy w kolorze PINK (na zdjęciu) JESION komi + wybrane elementy w kolorze BLUE
Towar jest NOWY!! z 24 m-ną gwarancją producenta. Pakowany w paczkach, do samodzielnego montażu. Cena transportu nie obejmuje wnoszenia. Z serii KOMI dostępne pojedyńcze modele lub zestawy. Realizacja po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
Me
UWAGA: Zamówienia z Niemiec, Holandii, Belgii czy Anglii to zawsze jest 2-3 tygodnie wiecej w terminie realizacji
|